Praktyczne informacje dla opiekunów i miłośników kotów – Dzień Kota w Trójmieście.
Takiego wydarzenia brakowało na północy Polski. Już 22 lutego b.r. opiekunowie i miłośnicy kotów domowych zainteresowani zdobyciem praktycznej wiedzy na temat opieki nad ich zwierzętami, będą mogli bezpłatnie wziąć udział w poświęconej im konferencji. Równolegle prowadzone będą szkolenia.
2020-01-24, 10:28

W czasie trójmiejskiego Dnia Kota odbędą się bezpłatne prezentacje i panele, wśród których znajdą się m.in. wykład o wprowadzaniu do domu nowego kota, jego socjalizacji i dbaniu o jego potrzeby, prowadzony przez kocie behawiorystki i hodowczynie Mgr Agnieszka Dąbrowska i Mgr Alina Fijałkowska. Planowana jest również rozmowa ekspertów, dotycząca realnych szkód spowodowanych wpływem kota domowego na środowisko oraz kontrowersyjnych sytuacji, które powodują konflikt, między stanowiskiem naukowym, a ustawą o ochronie zwierząt i organizacjami prozwierzęcymi.

Organizatorzy zapowiadają ponadto prezentacje i dyskusje na temat kocich mitów, upartości kocich opiekunów i sytuacji, w których kot zaginął. Pełny program dostępny jest w opisie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/787051421746118/

Osoby poszukujące jeszcze więcej wiedzy będą miały możliwość wziąć udział w odpłatnych szkoleniach. – mówi Mieszko Eichelberger, koci behawiorysta i organizator wydarzenia. - Będą one poświęcone pomocy przedweterynaryjnej, żywieniu kotów, komfortowi psychicznemu opiekuna oraz zawodowi catsittera. Rejestracja na te zajęcia prowadzona jest osobno.

Konferencja odbędzie się w sobotę 22 lutego w Gdańskim Parku Naukowo Technologicznym, zlokalizowanym przy ul. Trzy Lipy 3. W celu udziału należy wziąć udział w rejestracji. Udział w prezentacjach i panelach jest bezpłatny. Rejestracja na szkolenia (płatne) prowadzona jest osobno. Aktualne informacje organizacyjne i o zmianach w programie publikowane są na: https://www.facebook.com/events/787051421746118/ Tam również pojawi się zapowiedź startu rejestracji i służące do tego linki.

Więcej informacji już wkrótce.

 

KONTAKT / AUTOR
Piotr Węgierski
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.