Cały sezon pracują na te głosy. Znamy już najlepsze atrakcje dla dzieci 2020!
Serwis dzieckowpodrozy.pl, co roku publikuje ranking najlepszych atrakcji dla dzieci. O pozycjach zajmowanych przez atrakcje decydują jednak internauci! Znamy już wyniki tegorocznego głosowania. Oto 10 miejsc, które zdaniem głosujących najlepiej odwiedzić w czasie rodzinnego wypoczynku.
2020-02-06, 11:18

Turystyka rodzinna rozwija się niezwykle dynamicznie. Sprawia to, że co roku pojawia się wiele nowych atrakcji, oferty są cały czas aktualizowane i rozbudowywane, a jakość dostarczanych przez nie przeżyć rośnie. Serwis dzieckowpodrozy.pl pomaga rodzinom wybrać najlepsze propozycje spędzenia wolnego czasu, przedstawiając i sprawdzając oferty zarówno kultowych, jak i nowo powstałych miejsc.

W grudniu redakcja serwisu opublikowała listę 60 nominowanych – atrakcji różnego rodzaju, z całej Polski. To kolejna edycja rankingu i cieszyła się ona ogromnym zainteresowaniem. Stronę jej poświęconą przeglądało prawie 90 tysięcy osób, a na atrakcje oddano 25 tysięcy głosów.

Wśród nominowanych były parki rozrywki, nietypowe muzea, centra nauki oraz obiekty historyczne. W wyniku głosowania internautów w finałowej dziesiątce znalazły się: Afrykarium, czyli oceanarium wrocławskiego zoo, Farma Iluzji w miejscowości Mościska, Bajka Pana Kleksa – obiekt związany z przygodami słynnego profesora, w Katowicach, Kopalnia Złota – Złoty Stok, interaktywne centrum pszczelarstwa w Kleczy Dolnej – Apilandia, Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, Kopalnia Soli Wieliczka, park rozrywki Zatorland i Sady Klemensa w Podskarbicach Szlacheckich – bajkowy park blisko natury.

Kto zdobył najwięcej głosów w tegorocznym głosowaniuMagiczne Ogrody w Janowcu! To rodzinny park tematyczny, stworzony w oparciu o oryginalną, baśniową historię. Wśród setek kwiatów czy w koronach drzew przygotowano bajeczne krainy zamieszkiwane przez niezwykłe istoty. Każda z krain to sensoryczne pole doświadczeń, stymulujące rozwój i wyobraźnię dziecka.

- Dziękujemy Wszystkim za głosy, udostępnienia i tysiące pozytywnych komentarzy. To wielki zaszczyt dla zespołu tworzącego Magiczne Ogrody. Przemiłe wyróżnienie, które dodaje nam skrzydeł.  – dodaje Marta Bargieł, brand manager marki Magiczne Ogrody.

Jak widać w czołówce znalazły się zarówno duże jak i dopiero rozwijające się atrakcje, a każda z nich będzie mogła pochwalić się teraz certyfikatem wystawionym przez redakcję dzieckowpodrozy.pl. To efekt trwającej cały sezon pracy i właściwej komunikacji.

Złota Atrakcja – najbardziej lubiany park rozrwyki w Polsce

Część głosujących zdziwić mogło, że wśród nominowanych nie znalazł się popularny park rozrywki – Energylandia. Nie jest to jednak przeoczenie. Po dwukrotnym zwycięstwie w rankingu otrzymała od organizatora specjalny status „Złotej Atrakcji Dzieckowpodrozy.pl”, a uczestnicy głosowania mieli szansę na otrzymanie ufundowanych przez nią rodzinnych wejściówek.

- Jesteśmy dumni, że Energylandia stała się najbardziej lubianą rodzinną atrakcją w Polsce. To z myślą o naszych Gościach co roku wprowadzamy nowości. W tym roku Enegylandia powiększy się o szóstą strefę Aqualantis z flagową atrakcją Abyssus - komentuje Kris Kojder - Dyrektor ds. wizerunku & rzecznik prasowy Energylandii. 

Pełną listę nominowanych do rankingu atrakcji, informacje o wynikach głosowania oraz artykuły przybliżające ofertę wszystkich atrakcji można znaleźć na stronie dzieckowpodrozy.pl/ranking

 

KONTAKT / AUTOR
Piotr Węgierski
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.