Zostań w domu, #zostańzmuzyką!
Polska Fundacja Muzyczna uruchomiła specjalną akcję #zostańzmuzyką. Dedykowana do tego celu platforma www.zostanzmuzyka.pl umożliwia środowisku muzycznemu zarobkowanie, a ponadto daje internautom możliwość wsparcia ulubionych wykonawców za pomocą datków do wirtualnych „puszek” w miejscu biletów na koncerty, które zostały odwołane.
2020-03-20, 09:13

„Obecnie w trudnej sytuacji życiowej znalazło się właściwie całe nasze środowisko, dlatego namawiamy do udziału we wspólnej akcji pomocowej #zostańzmuzyką” – zachęca Tomasz Kopeć, prezes Polskiej Fundaci Muzycznej. „Artyści mogą nadal koncertować i spotykać się z fanami, tylko w wersji online. Zagrajmy we własnych domach, studiach nagrań, salach prób i pomóżmy sobie i swoim koleżankom i kolegom, którzy z dnia na dzień stracili źródło często jedynych dochodów.”

Artyści w prosty sposób mogą dołączyć do akcji na www.zostanmuzyka.pl. Wystarczy wysłać zgłoszenie z podstawowymi informacjami jak nazwa wydarzenia, termin, opis, link do wydarzenia na adres online@pfm.waw.pl.

 

O Polskiej Fundacji Muzycznej

Polska Fundacja Muzyczna jest organizacją pożytku publicznego, która od 17 lat prowadzi akcje pomocowe na rzecz konkretnych artystów, którzy z powodu chorób, bądź zdarzeń losowych znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.


Szczegółowe informacje na www.zostanzmuzyka.pl

 

@mediacontact

#zostanzmuzyka/#polskafundacjamuzyczna

media@pfm.waw.pl

wywiady telefoniczne/streaming video:

Tomasz Kopeć (Prezes Zarządu)

Magda Turowska (Członek Zarządu)

 

Aktualności:

https://www.facebook.com/zostanzmuzyka

KONTAKT / AUTOR
Piotr Węgierski
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.