Kuźniar i syberyjskie ciepło dla WOŚP!
Syberyjska podróż Jarosława Kuźniara - dziennikarza, trenera i właściciela butikowego biura GoforWorld.com odbiła się szerokim echem w mediach. Jej efektem, poza ekstremalnymi przeżyciami samego podróżnika i relacji w Internecie, była wystawa czarno-białych fotografii w przestrzeni kreatywnej O TU_ w Gdańsku. Jej organizatorzy wystawili dwie z nich na charytatywnej aukcji podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
2016-01-15, 15:58

Od kilku lat zachęcam do schodzenia z tych najpopularniejszych turystycznych szlaków i odkrywania nowych miejsc, lokalnych zwyczajów, historii i kultury inaczej niż proponują to tradycyjne przewodniki - mówił tuż po otwarciu wystawy Kuźniar. Dziś zachęca także do wzięcia udziału w aukcji, na której można zdobyć 2 zdjęcia wydrukowane na dwustronnym PCV w formacie 70cm x 100cm. Cena wywoławcza to jedynie 200 zł.

Organizatorzy aukcji - gdańska agencja Projekt PR, z którą Jarosław Kuźniar współpracuje od lat, na aukcję wystawiła również usługę konsultacji public relations. Są to 2 godziny spędzone na rozmowach o efektywnej i efektowej komunikacji wybranego projektu z zespołem specjalistów. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z wartości relacji oraz wagi doboru odpowiednich słów podczas mówienia o swojej pracy mówi Marta Szadowiak - właścicielka agencji. Chętnie pomożemy zwycięzcy aukcji wypromować jego projekt – dodaje. Obydwie licytacje zakończą się 20 stycznia

Szczegółowe informacje na temat aukcji zdjęć Jarosława Kuźniara można znaleźć TUTAJ

KONTAKT / AUTOR
Piotr Węgierski
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.