Kolejne nagrody dla Projekt PR!
Akademia Internetu – oficjalnie ogłosiła wyniki najnowszej edycji konkursu Webstarfestival - najstarszego w Polsce konkursu na najlepsze strony i kampanie internetowe. Wśród nagrodzonych projektów znalazły się dwa przygotowane przez agencję Projekt PR.
2016-01-29, 13:36

Tegoroczne nagrody przyznano w 19 kategoriach. Statuetkę Webstar Creative w kategorii „Kampania w serwisach społecznościowych” otrzymała realizowana przez kampanię społeczną Dawca.pl akcja #OddajSerce, niestandardowa kampania promująca transplantację, która jako pierwsza w Polsce wykorzystała natywną funkcjonalność aplikacji Instagram, czyli pojawiające się na zdjęciu serce po jego „polubieniu”. W kategorii „Film” nagrodzono stworzony na zlecenie Miasta Gdańsk film dla uczestników rejestracji Blog Forum Gdańsk – personalizowaną animację, która imiennie informowała o wynikach.

Styczniowe wyróżnienie to nie jedyny sukces agencji w ostatnich miesiącach. W grudniu ubiegłego roku akcja #OddajSerce została nagrodzona również w organizowanym przez Związek Firm Public Relations, prestiżowym konkursie Złote Spinacze, którego celem jest promowanie najlepszych, najbardziej kreatywnych i rzetelnie wykonanych projektów zrealizowanych w Polsce.

Cieszymy się, że nasze projekty zostały docenione i nagrodzone w dwóch ważnych konkursach branżowych. – powiedziała nam Marta Szadowiak, CEO Projekt PR - To przede wszystkim wielka dawka motywacji do dalszej pracy na ciekawymi, angażującymi kampaniami. Na pewno nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa!

Więcej o obu nagrodzonych projektach można przeczytać na poświęconych im stronach www:

#OddajSerce: https://www.dawca.pl/webstarcreative

Rejestracja BFG: http://www.projektpr.pl/webstar/

 

KONTAKT / AUTOR
Piotr Węgierski
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.