BrassWoodFest edycja 0,1 w sierpniu 2021 w Sopocie
Po entuzjastycznie przyjętej zerowej edycji sopockiego, akustyczno-elektronicznego festiwalu czas na odsłonę 0,1, która odbędzie się 7 sierpnia na scenie Lasy Opery Leśnej w Sopocie.
2021-02-08, 11:34

221 specjalnych kolekcjonerskich biletów trafiło do sprzedaży na https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/brasswood/
Bonusem jest nie tyko numerowany bilet z pierwszej puli, ale także rękodzieło w postaci pamiątkowego drewnianego breloczka.

„W 2020 spełniło się moje marzenie. Połączyliśmy magię akustycznych instrumentów z elektronicznymi brzmieniami, tworząc wyjątkową w magicznym lesie krainę dźwięków i spotkań muzycznych ponad gatunkami i podziałami - wyjaśnia Łukasz L.U.C. Rostkowski, pomysłodawca wydarzenia #BrassWoodFest. "Do pełnej wizji tego boutiqe festiwalu nam jeszcze daleko, ale edycja 0,1 będzie kolejnym krokiem w jej kierunku w duchu "slow fest".

Tak było w zeszłym roku: https://www.youtube.com/watch?v=iOAjc6e7nik&feature=youtu.be

7 sierpnia 2021 po raz drugi odbędzie się muzyczna noc dialogu tradycji z futuryzmem, podczas której prawie 50% koncertów odbędzie się bez nagłośnienia z naturalnym dźwiękiem żywych instrumentów. Nie wiadomo jeszcze jaka pula biletów trafi finalnie do sprzedaży, ale będzie ona prawdopodobnie ograniczona ponieważ organizatorzy chcą zadbać o komfort i przestrzeń dla uczestników.

Wydarzenie, na którym będą sukcesywnie będą ogłaszane szczegóły
https://www.facebook.com/events/442169277195156

Kontakt dla mediów:

Marta Szadowiak, tel. 502 404 394, marta@projektpr.pl

KONTAKT / AUTOR
Piotr Węgierski
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.