Pipeline Summit - czyli uczyć się strategii od ekspertów z całego świata.
Pipeline Summit to stworzona przez doświadczonego CRO Brand24 - Micka Griffina, konferencja, która odbędzie się 17 maja w centrum biznesowym na stadionie Energa Gdańsk.
2016-05-10, 11:09

Wiele polskich przedsiębiorstw, zarówno małych, jak i dużych rozwija produkty i usługi o wielkim potencjale, lecz nie potrafi wprowadzić tych wspaniałych rozwiązań na rynek i umieścić ich w rękach konsumentów na całym świecie. W poszukiwaniu międzynarodowego doświadczenia sprzedażowego skłaniają się ku szukaniu pracowników poza granicami kraju.

 

Kiedy zacząłem wnikać w kulturę polskiego biznesu, zdałem sobie sprawę, że polskie firmy mają niewiele dostępnych możliwości, aby nauczyć się strategii sprzedażowych skutecznych na globalnych rynkach.– wyjaśnia Mick Griffin -  Postanowiłem więc stworzyć platformę, dzięki której zarówno ja, jak i polscy przedsiębiorcy będziemy mogli nauczyć się najlepszych strategii od ekspertów z całego świata.

 

Wśród mówców Pipeline Summit znaleźli się dyrektorowie ds. sprzedaży UXPin – Chris Sallen i LiveChat – Syed Asad Hussain, a także CEO MIMIGroup, Woolet i Sher.ly – Marek Cieśla oraz eksperci z firm takich jak Linkedin, czy Stack Overflow. Wykorzystując przykłady z branży będą mówić o tym jak realizować każdy z etapów sprzedaży począwszy od pozyskiwania leadów po retencję oraz jakie procesy i strategie doprowadziły światowe spółki do osiągnięcia wartości ponad miliard dolarów.

 

Jeśli polskie marki będą w stanie wykorzystać 1% tej wiedzy, będziemy w stanie powtórzyć te rezultaty i zobaczyć więcej naszych własnych polskich przedsiębiorstw wartych 1mld dolarów. – komentuje Griffin - To jest właśnie prawdziwy cel tego eventu – umieścić polskie przedsiębiorstwa na mapie Krzemowej Doliny, Nowego Jorku, Londynu czy Tel Awiwu.

 

Jak zapewniają organizatorzy, Pipeline Summit to pierwszy krok w stworzeniu efektywnej struktury wsparcia sprzedaży dla polskich profesjonalistów. Więcej informacji o konferencji oraz możliwość rejestracji dostępne są na stronie: http://www.pipelinesummit.com/

 

KONTAKT / AUTOR
Piotr Węgierski
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.