#KontoJakChcesz założysz w bankach spółdzielczych
Trwa akcja Konto Jak Chcesz – wspólna inicjatywa banków spółdzielczych z Brodnicy, Oleśnicy i Poznania, oferujących klientom nowoczesny system zarządzania kontem i korzystne warunki.
2016-07-01, 12:43

W czasie akcji Bank Spółdzielczy w Brodnicy,  Bank Spółdzielczy w Oleśnicy oraz Poznański Bank Spółdzielczy proponują nowym klientom konta osobiste dostępne z wykorzystaniem jednego z najnowocześniejszych na świecie rozwiązań bankowości internetowej. To pierwsze w Polsce rozwiązanie tego typu.

Niezależnie od urządzenia, którego używamy do zarządzania kontem korzystanie z poszczególnych funkcji jest tak samo proste i orientacyjne. Do dyspozycji klienta jest specjalny Butik, w którym znajdują się dodatkowe mini-aplikacje. Jeżeli potrzebujemy nowych funkcjonalności, wystarczy kilka kliknięć, żeby włączyć nowe widgety. Kolejność wyświetlania ich na ekranie możemy dostosować wg. własnych potrzeb. 

O poszczególnych funkcjach i usprawnieniach opowiadają w mediach społecznościowych aktywnie korzystający z kont ambasadorzy akcji - młoda businesswoman Anna Maria Kabona, prowadzący własną działalność gospodarczą Karol Stówka i najmłodszy z ambasadorów, student  Adam Słoik. Poza dzieleniem się swoimi przemyśleniami dotyczącymi korzystania z kont nawiązują też do aktualnych wydarzeń i przypominają o trwającym konkursie.

Za pomocą aplikacji Huntly można spróbować swoich sił w konkursie, w którym nagrodą główną są trzy telefony iPhone 6, a część uczestników ma szansę zgarnąć również dodatkowe gadżety - bransoletki USB, które pomogą naładować telefon lub przenieść do pamięci potrzebne pliki. Więcej informacji  na temat #KontoJakChcesz oraz naszych ambasadorów można znaleźć na stronie: http://kontojakchcesz.pl

 

Szukaj nas także na:

Twitter: https://twitter.com/kontojakchcesz

Facebook: https://www.facebook.com/kontojakchcesz/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCuHLk2SYihmH61UV44HCX_Q

 

 

KONTAKT / AUTOR
Piotr Węgierski
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.