Mocna reprezentacja Polski na Event Planner Expo
Eventory oficjalną aplikacją na targach Event Planner Expo w Nowym Jorku
2016-10-05, 14:11

Targi Event Planner Expo, jedno z największych wydarzeń w branży eventowej, 5 października w Nowym Jorku zgromadzi ponad 2500 ekspertów i 140 wystawców. Choć wydaje się, że impreza na tę skalę może być poza zasięgiem polskich firm – nic bardziej mylnego. Oficjalną aplikacją tegorocznej edycji Event Planner Expo jest Eventory, platforma eventowa tworzona w Polsce.


Eventory pozwala organizatorom targów i konferencji stworzyć mobilny przewodnik dla ich uczestników. Zapewnia dostęp do programu, mapy obiektu, informacji o wystawcach oraz prelegentach, a także stałą komunikację z organizatorem poprzez czat, jak i push powiadomienia. Komunikator w aplikacji oraz lista uczestników ułatwiają networking i wymianę doświadczeń.


Dotychczas Eventory pojawiło się na ponad 1000 wydarzeniach w Ameryce Północnej, Europie, Azji oraz Afryce i zyskało zaufanie prawie 40 000 użytkowników, którzy doceniają intuicyjność i przyjazny design aplikacji. Jego obecność na międzynarodowej imprezie na tę skalę pokazuje nie tylko jakość samego produktu, ale i rosnący potencjał polskich firm, wykorzystujących nowe technologie w branży eventowej na arenie międzynarodowej.


Rok temu właśnie na Event Planner Expo odbyła się premiera aplikacji. Dzisiaj mamy rozbudowaną wersję Eventory, o czym będą mogli przekonać się wszyscy uczestnicy Expo, korzystając z Eventory w czasie eventu – komentuje Andrzej Targosz, CEO Eventory. – Już wkrótce pokażemy kolejny etap rozwoju Eventory. Premiera jeszcze w październiku.


Więcej informacji o Eventory można znaleźć na stronie eventory.cc.

Więcej informacji
Bartosz Skwiercz
Marketing Manager
Tel.+ 48 607 063 243
E-mail: bartosz.skwiercz@eventory.cc

KONTAKT / AUTOR
Piotr Węgierski
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.