Blog Forum Gdańsk w 2017 przekracza granice
Rejestracja do udziału w 8.edycji najważniejszej w Polsce konferencji dla blogerów/vlogerów i twórców internetowych trwa do 7 lipca 2017. W tym roku hasłem przewodnim jest „przekraczanie granic”.
2017-06-29, 11:48

Blog Forum Gdańsk co roku podejmuje trudny i ważny temat. Prezentując różne opinie, stanowiska, uczestnicy dyskutują o tym, jak go rozumieć, co sądzić, jak przedstawiać czytelnikom, jak propagować pożądane postawy.

 

„Podczas tegorocznej edycji zapytamy uczestników #BFGdansk o przekraczanie granic - nie tylko tych geograficznych” – tłumaczy Anna Zbierska, z-ca dyrektora Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Gdańsku, organizatora #BFGdansk. „Dla jednych będzie to pierwszy artykuł sponsorowany, dla innych rozpoczęcie nagrywania na YouTube, dla kogoś innego złamanie tabu i publiczna wypowiedź na trudny temat. Przekraczanie granic to robienie rzeczy dotychczas niespotykanych, może nawet szokujących. To łamanie konwenansów i barier, nowoczesne podejście do tematu, czy wręcz łamanie wszelkich granic, także dobrego smaku i politycznej poprawności”.

 

Czy twórcy internetowi przekraczają jakiekolwiek granice? Jak często to robią i jaki cel im przyświeca? Co myśli influencer łamiący bariery, wyznaczający nierzadko nowy kierunek? Czy boi się, czy przeciwnie: jest zdeterminowany i chce motywować innych do sprawdzania samych siebie, postawienia tego pierwszego kroku po drugiej stronie linii, której zwykło się nie przekraczać?

 

Na te pytania postarają się odpowiedzieć uczestnicy #BFGdansk w weekend 23-24 września 2017 w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

 

Film dokumentujący edycję 2016 znajduje się na

https://www.youtube.com/watch?v=s6MANo-zLb0

 

KONTAKT / AUTOR
Piotr Węgierski
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.