Mają już ponad 440 inwestorów i ruszają w Polskę, żeby ich spotkać. Browar Brodacz organizuje spotkanie w Poznaniu!
Dzięki trwającej właśnie emisji akcji Browar Brodacz pozyskał już ponad 600 tysięcy złotych. Podczas poznańskiego spotkania w Ministerstwie Browaru na Wronieckiej będzie można dowiedzieć się jak zostać inwestorem, zadać pytania prezesowi i napić dobrego piwa!
2019-01-14, 10:24

Trójmiejski browar rzemieślniczy - Browar Brodacz, 15 stycznia przyjeżdża do Poznania, żeby opowiedzieć o #AkcjaBroda, czyli emisji swoich akcji w ramach equity crowdfundingu. Po krótkiej prezentacji założyciela firmy będzie okazja, żeby zapytać o najbliższe, ale też nieco bardziej odległe plany i szczegóły akcji crowdfundingowej. To również okazja, żeby zapytać o inne tematy związane z działalnością browaru, np.

  • Czemu Brodacz uważa, że dystrybucja jest teraz ważniejsza od własnych linii produkcyjnych?
  • Czy rynek piw rzemieślniczych będzie się dalej rozwijał?
  • Jak powstają receptury piw rzemieślniczych?

Ważnym tematem rozmów będzie na pewno planowana w ciągu kilku najbliższych lat budowa fizycznego browaru w Gdańsku. Jak słusznie zauważa zespół Brodacza, jest to obciążająca inwestycja, która może być bardzo ryzykowna, jeżeli rozpocznie się ją za wcześnie i bez przygotowania. Prezes firmy, Tomasz Brzostowski opowie zainteresowanym o krokach, które są niezbędne do bezpiecznej realizacji takiego przedsięwzięcia.

Spotkanie skierowane jest zarówno do osób, które już stały się inwestorami firmy, jak i dopiero rozważających inwestycję, a także wszystkich, którzy mają ochotę spotkać się przedstawicielami Browaru Brodacz i porozmawiać o piwie.

Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter promocyjny i reklamowy, a rodzaj oferty publicznej nie wymaga udostępnienia prospektu emisyjnego, ani memorandum informacyjnego.

Rejestracja: https://poznanbrodacz.evenea.pl/

Emisja akcji: http://akcjabroda.pl

KONTAKT / AUTOR
Piotr Węgierski
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.