Kup sobie browar - Browar Brodacz!
Chwila czasu, kilkadziesiąt złotych i dostęp do internetu. Zostanie współwłaścicielem browaru jest dziś niemal tak łatwe jak kupienie piwa! Browar Brodacz wypływa właśnie na szerokie wody dzięki emisji akcji we współpracy z beesfund.com.
2018-11-27, 10:08

Piwowarstwo rzemieślnicze rozkwita. Od kilku lat dzięki tzw. "piwnej rewolucji" w Polsce i na świecie otwiera się coraz więcej browarów rzemieślniczych. Tworząc wysokiej jakości klasyki, ale też niespotykane połączenia smakowe, pokazują, że codzienny produkt jakim jest piwo może oferować  znacznie więcej. Brodacz to jeden z takich browarów. Od ponad 3 lat tworzy piwa które łamią stereotypy. Do tej pory stworzyli ponad 60 różnych piw, a pomysłów na kolejne nie brakuje. Teraz spółka obrała kurs na rozwój, aby dotrzeć do celu chce pozyskać środki poprzez equity crowdfunding.

 

Firma zamierza pozyskać fundusze korzystając z możliwości, jakie oferuje im platforma beesfund.com i sympatia społeczności. Brodacz S.A. nie ukrywa, że bardzo liczy na zainteresowanie zamożnych inwestorów, ale w tym przypadku akcje kupić może każdy amator piwa, który ma w portfelu 60 złotych. Wystarczy wejść na stronę www.akcjabroda.pl. Środki pozyskane ze sprzedaży akcji zostaną przeznaczone na rozwój sieci dystrybucji, zwiększenie produkcji oraz szersze działania marketingowe. W ciągu dwóch lat, planowane jest podwojenie obecnej sprzedaży, a w ciągu kolejnych 3 osiągnięcie pułapu 1 miliona litrów sprzedanych piw w skali roku. Nabywcy akcji otrzymają w zamian przypisane do poszczególnych progów nagrody, ale przede wszystkim możliwość korzystnej sprzedaży swoich pakietów kiedy wartość firmy wzrośnie. Więcej o zyskach płynących z kupna akcji Browaru Brodacz można przeczytać na stronie emisji. Zgodnie z harmonogramem akcja potrwa od 26.11.2018 r. do 26.02.2019 r.

 

 

Osoby, które zdecydują się na zakup akcji naszej spółki mogą liczyć przede wszystkim na to, że inwestują w stabilną firmę z nowoczesnym podejściem. Działamy na rynku od blisko czterech lat, w tym czasie regularnie ogłaszamy premiery nowych piw. Z roku na rok rozwijamy się zarówno pod względem sprzedażowym jak i jakościowym. Z naszym piwem odwiedziliśmy ponad 40 miast w Polsce, a nasza sieć dystrybucji obejmuje niemal cały kraj. Sprzedając akcje chcemy pokazać inwestorom, że branża piwowarska w Polsce to rozwojowy sektor, w który warto zainwestować i wspólnie możemy dokonać naprawdę wiele - przekonuje prezes Brodacz S.A., Tomasz Brzostowski

 

 

Zainteresowanych odsyłamy na www.akcjabroda.pl, gdzie poza możliwością zakupu akcji znajdą informacje o planowanych spotkaniach i transmisjach na żywo, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

 ---

Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter promocyjny i reklamowy, a rodzaj oferty publicznej nie wymaga udostępnienia prospektu emisyjnego, ani memorandum informacyjnego.

 

KONTAKT / AUTOR
Piotr Węgierski
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.