Projekt PR
projektpr.biuroprasowe.pl
Zaproszenie na briefing prasowy nt. bonu turystycznego
Zapraszamy na briefing prasowy wiceministra rozwoju Andrzeja Guta-Mostowego i prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej Roberta Andrzejczyka.
2020-07-16, 15:21
Spektakularny sukces akcji pomocowej dla artystów #ZostanZMuzyka
Z końcem czerwca 2020 zakończyła się trzy miesięczna akcja charytatywna, której celem była pomoc twórcom, którzy bez pandemię COVID-19 znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Akcja „Zostań z Muzyką”, organizowana przez Polską Fundację Muzyczną, zakończyła się spektakularnym sukcesem - wydarzenia online wykonało 323 wykonawców, co dało aż 753 wydarzeń i aż 838 godzin koncertowania! Zebrane pieniądze zasiliły konta artystów, którzy mimo zakazu organizowania występów, mogli dzielić się z odbiorcami swoją pasją i dać namiastkę normalności w tym trudnym dla wszystkich okresie.
2020-07-16, 13:35
Nowy muzyczny festiwal na mapie Polski!
BrassWoodFest to unikatowe wydarzenie, które połączy ze sobą magię akustycznych instrumentów muzycznych z brzemieniem DJów. Już w sobotę 25 lipca na sopockiej scenie wystąpią: L.U.C. & Rebel Babel, Paulina Przybysz, Bitamina, Bovska, Bisz oraz DJ Noz, Raidho&T.Etno.Live, Agim. Unikatowe warunki i uroki naturalne sceny z niestandardową gatunkową syntezą stworzą prestiżową noc muzyki brassowej i elektronicznej.
2020-07-06, 15:24
L.U.C., Igo, Sarsa & Rebel Babel Ensemble zapraszają na Brasswood Fest
W Sopocie powstaje wydarzenie kulturalne odróżniające się od dostępnych dziś w Polsce popularnych festiwali muzycznych. BrassWood Fest vol. 0, zaplanowane na 25.07.2020, jest zapowiadane przez eklektyczny utwór, inicjujący dialog pomiędzy elektroniką i akustycznymi brzmieniami.
2020-06-16, 09:34
Odpoczynek nad morzem? Czemu nie! Ale gdzie się zatrzymać?
Hotele i pensjonaty już dawno szykowały się do przyjęcia gości. Czy zdążyły wszystko przygotować i oferują taki sam zakres usług? Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna opublikowała właśnie internetową bazę obiektów noclegowych.
2020-06-12, 12:39
Premiery i debiuty na Literackim Sopocie
Już 20-23 sierpnia Sopot zaleje fala najnowszej literatury. Dzięki współpracy z wydawnictwami na festiwalu zostaną premierowo zaprezentowane książki kanadyjskich autorek i autorów. W tym roku z polskimi czytelnikami mogą się spotkać offline i online m.in. Michael Crummey, Esi Edugyan, Nicolas Dickner czy David Szalay. Oprócz premier na tegorocznych gości czekają również debiuty polskich twórców. Do grona gości dołączyli Jędrzej Napiecek, Barbara Sadurska, Wojtek Szot czy Natalka Suszczyńska.
2020-06-12, 12:36
projektpr.biuroprasowe.pl
Z Krynicy do Krynicy - V Krynicki Rajd Rowerowy 2020
W czwartek 28 maja rusza 5. Edycja Krynickiego Rajdu Rowerowego. W myśl hasła "Krynica jest jedna, a miasta są dwa" trasa przebiegać będzie z Krynicy Morskiej do Krynicy-Zdroju.
2020-05-27, 10:17
Weź udział w TRENINGU ZAANGAŻOWANIA GLOBALNEGO!
Jakie umiejętności pomogą nastolatkom w dorosłym życiu? Fundacja WorldLINK zapowiada pierwszą edycję warsztatów online, które odpowiedzą na to pytanie.
2020-05-25, 12:55
Może kawy? Pomorska branża gastronomiczna gotowa na zniesienie ograniczeń
W weekend poprzedzający 18 maja, w pomorskich miejscowościach dało się już zobaczyć w pełni wyposażone ogródki gastronomiczne i informacje o wznawianiu działalności przez lokalne kawiarnie i restauracje. Nie były to jednak spontaniczne i przeprowadzone w pośpiechu działania. Pomorska branża turystyczna, czyli obiekty gastronomiczne, noclegowe i rekreacyjne wykorzystała przymusowe wstrzymanie działalności, aby przygotować się do późniejszego rozpoczęcia sezonu.
2020-05-25, 09:11
projektpr.biuroprasowe.pl
Światowy dzień jazzu. Nazwiska i utwory, które musisz znać!
30 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Jazzu. Historia tego święta jest krótka, bo zostało ustanowione dopiero w 2011 roku. Są jeszcze krytycy, którzy nie zaliczają jazzu do gatunków muzycznych uznając go tylko za rodzaj interpretacji. Historia jednak pokazuje, że jazz nie tylko wdarł się z podwórka na salony, ale z każdą dekadą silniej oddziałowuje na masowego odbiorcę, nierzadko robiąc konkurencję mainstreamowi. Takich twórców jak Louis Armstrong, Tomasz Stańko, czy L.U.C. po prostu nie da się nie znać!
2020-04-28, 13:59
Nowoczesny sposób na aktywizację mieszkańców Gdyni – pobierz ebooka!
UrbanLab to nowoczesna forma partycypacji społecznej, łącząca pomysły mieszkańców z doświadczeniem ekspertów. Projekt na świecie zyskał dużą popularność, a z modułu korzystają czołowe europejskie miasta. Gdynia jako jedna z dwóch pierwszych polskich miast, testuje koncepcję i dostosowuje formułę do swoich potrzeb. Aby rozpowszechnić wiedzę wśród obywateli, powstał bezpłatny internetowy katalog dobrych praktyk. Ebook opowiada o najważniejszych obszarach działalności gdyńskiego UrbanLabu.
2020-04-02, 12:02
79 wydarzeń, 67 wykonawców, 84h i 50min koncertowania z #zostanzmuzyka
Od 15 marca Polska Fundacja Muzyczna koordynuje pomocową akcję #zostańzmuzyką. Wydarzenia na na platformie www.zostanzmuzyka.pl, integrującej działania artystów online, są wkładem środowiska w apel o pozostanie w domach i wspólne słuchanie muzyki. Dzięki wirtualnym puszkom pojawiła się także możliwość wspierania muzyków przez Fundację, a także wspierania przez artystów jej Funduszu Pomocowego.
2020-03-30, 13:10
Międzynarodowy big band publikuje wyjątkowy hołd dla kultowego DJa
Jest ikoną popkultury, na której twórczości wychowały się setki muzyków z całego świata. Najnowszy projekt międzynarodowej orkiestry Rebel Babel Ensemble to hołd dla DJa Premiera.
2020-03-23, 11:10
Zostań w domu, #zostańzmuzyką!
Polska Fundacja Muzyczna uruchomiła specjalną akcję #zostańzmuzyką. Dedykowana do tego celu platforma www.zostanzmuzyka.pl umożliwia środowisku muzycznemu zarobkowanie, a ponadto daje internautom możliwość wsparcia ulubionych wykonawców za pomocą datków do wirtualnych „puszek” w miejscu biletów na koncerty, które zostały odwołane.
2020-03-20, 09:13
Weź udział w konferencji i miej wpływ na swoje miasto!
„Miasta Świadome – globalne wyzwania, lokalne rozwiązania / Becoming the City – Global Challenges, Local Solutions” odbędzie się w dniach 18-19 marca w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia, przy al. Zwycięstwa 96/98 w Gdyni. Konferencja ma stanowić początek cyklu spotkań poświęconych wyzwaniom stojącym przez współczesnymi miastami.
2020-03-06, 12:28
Cały sezon pracują na te głosy. Znamy już najlepsze atrakcje dla dzieci 2020!
Serwis dzieckowpodrozy.pl, co roku publikuje ranking najlepszych atrakcji dla dzieci. O pozycjach zajmowanych przez atrakcje decydują jednak internauci! Znamy już wyniki tegorocznego głosowania. Oto 10 miejsc, które zdaniem głosujących najlepiej odwiedzić w czasie rodzinnego wypoczynku.
2020-02-06, 11:18
Naukowy zjazd dla kocich opiekunów
Już 22 lutego odbędzie się Trójmiejski Dzień Kota. Specjalnie na tę okazję zostanie przygotowana konferencja dla miłośników i opiekunów kotów domowych zainteresowanych zdobyciem praktycznej wiedzy na temat opieki nad ich zwierzętami oraz poznaniem naukowego stanowiska wobec pewnych aspektów życia kotów domowych. Równolegle z prezentacjami i panelami prowadzone będą warsztaty.
2020-02-05, 12:18
Praktyczne informacje dla opiekunów i miłośników kotów – Dzień Kota w Trójmieście.
Takiego wydarzenia brakowało na północy Polski. Już 22 lutego b.r. opiekunowie i miłośnicy kotów domowych zainteresowani zdobyciem praktycznej wiedzy na temat opieki nad ich zwierzętami, będą mogli bezpłatnie wziąć udział w poświęconej im konferencji. Równolegle prowadzone będą szkolenia.
2020-01-24, 10:28
Ruszyło głosowanie na najlepsze atrakcje dla dzieci 2020
Serwis dzieckowpodrozy.pl co roku publikuje zestawienie 60 najlepszych atrakcji dla dzieci. O tym, w jakiej kolejności znajdą się w rankingu decydują w głosowaniu ich fani. Tegoroczna edycja jest już dostępna w serwisie, a zbieranie głosów potrwa do 30 stycznia 2020.
2019-12-30, 10:45
Władza algorytmów. Cyfrowe portrety, które rządzą światem
Żyjemy w czasach Internetu i wszechobecnych algorytmów. To, co jeszcze do niedawna wydawało się jedynie fikcją i co stworzone zostało, by ułatwić nam odbiór treści dostosowanych do naszych zainteresowań, dziś rządzi naszym światem. Każda informacja, którą pozostawiamy w sieci, każde słowo, każdy ruch śledzony jest przez miliony algorytmów, które tworzą nasz cyfrowy portret i decydują o tym, co widzimy, z kim się komunikujemy, co czytamy i jakie decyzje podejmujemy.
2019-12-12, 14:39
O życiu i psychologii w czasach social mediów
Setki słuchaczy, dwa dni debat, wykładów i spotkań z największymi autorytetami polskiej psychologii. O międzypokoleniowych różnicach, wpływaniu social mediów na życie pokolenia iGen, aktywizmie i wszechobecnej w Polsce mowie nienawiści rozmawiano podczas II Festiwalu Książki Psychologicznej.
2019-10-28, 15:22
projektpr.biuroprasowe.pl
Ogłoszenie kraju gościnnego Literacki Sopot 2020 - briefing prasowy
W imieniu Miasta Sopot serdecznie zapraszamy na briefing prasowy, podczas którego zostanie ogłoszony kraj - gość honorowy festiwalu 9. edycji festiwalu Literacki Sopot.
2019-10-15, 15:56
Wykręcanie deploya nową dyscypliną olimpijską?!
Czy głowę olimpijczyków będziemy dekorować wieńcem z kości RAM? Wśród szkoleniowców znajdą się żółte, gumowe kaczki? I ile nieodkrytych talentów sportowych pracuje w IT? 26 września odbyła się w Sopocie pierwsza w Polsce olimpiada dla programistów.
2019-09-27, 15:39
Ciekawość świata, która napędza życie, czyli Spotkanie Ludzi Myślących vol.2
Ważne tematy, rzeczowe dyskusje, wymiana myśli, a także chęć zmieniania świata na lepsze, te hasła przyświecały niezwykłemu spotkaniu - Spotkaniu Ludzi Myślących.
2019-09-27, 14:41
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.